Takip Edin

Para Kazanmak

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Yayınlanma tarihi

-

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Aslında saçma ve hiç inandırıcı gelmeyen bu para kazanma modeli pek bilinmemesinden ötürü güzel rehabet görüyor.Hem eğlenceli hemde para kazandıran bu yöntem sayesinde bütçenize ek gelir saglayabilirsiniz.Bu yöntem size milyon dolarlar kazandırmasada en azından sabit giderlerinizden birini kapatabilir,sigara paranızı çıkartabilir.Kesinlike legal bile yöntemdir.Türkçe müzik dinleyerek para kazanmak istiyorsanız maalesef o konuda pek şansınız yok. Türkçe olarak bu hizmeti sağlayan firmalar malesef yok. İngilizce siteler üzerinden ilerlemeniz gerekecek.

 

Radio Loyalty

İnternet sitesi üzerinden hem şarkılar dinleyebiliyor hem de videolar izlerken para kazanabilirsiniz. Müzikler dinleyerek ve videolar izleyerek puanlar kazanıyorsunuz. Puanlarınızı isterseniz hediye çeklerine dönüştürüyor isterseniz de nakit para olarak hesabınıza yansıtabilirsiniz kesinlikle legal olan bu yöntem anlık para kazandırır kısa vadede çok güzel bir para kazandırma sitesidir.
 

Hit Predictor

Bu internet sitesinde müzigi dinledikten hemen sonra müzige oy veriyorsunuz,ve puan kazanıyorsunuz kazandıgınız puanlar ile CD/DVD’ler alabiliyorsunuz ilk başlarda dinlerken 3 puan kazanıyorsunuz sonrasında gelişmenize göre 5 puan kazanıyorsunuz.

 

MUSIC XRAY

Music XRAY sites ile para kazanma sektörün öncü ve popülerleri arasında yer alıyor. Çok sayıda dinleyiciye sahip olan platforma kayıt olmak tamamen ücretsiz,genellikle yeni sanatcıları ve hiç duymadıgınız besteleri dinleyeceksiniz. Muzikler ortalama 3.5 -4 dakika arasındadır her dinlediginiz muzik başına ortalama 10cent ödeme yapılmaktadır. Ortalama şuan ki kura göre her dinlediginiz muzik’ten 0.50kuruş kazanmanız mümkün günde 4 saat ayırarak 50 lira civari para kazanmanız mümkün
SLICETHEPIE

SlicethePie yalnızca Avrupa ve Amerika bağlantısı üzerinden kullanılabilir bir servis bu uygulama ile 90saniye muzik dinleyip ve ingilizce yorum yaparak para kazanmanız mümkün.

ingilizce bilmeniz şart degil Google Translete kullanarak basit kelimeler yazabilirsiniz sizden paragraf istemiyor ödeme yöntemi paypal ve hediye çekleri fakat paypal ülkemizde hizmet vermedigi için güvenilir kişilerden düşük komisyonlar ile transfer edebilirsiniz.

 

RADIO LOYALTY

Pek önermeyecegim ama yinede kullanmak isterseniz diye bilgi verebilecegim bir uygulama 10 dakikada 10cent kazanmanız mümkün şuan ki kur ile yaklaşık 55kuruş yapıyor saatte 3 lira gibi ufak bir rakam yapıyor sistem size sık sık captacha sormaktadır,robot oldugunuzu anlamak için captacha’yı yanıtlamadıkça para kazanma imkanınız yoktur. 

EARNABLY

EARNABLY aslında RADIO LOYALTY’in sağladığı bir hizmettir,aralarında ufak farklılıklar vardır,bu uygulama ile kesinlikle muzik dinlemek zorunda degilsiniz para kazanmak için bu uygulamanın amacı çeşitli gelirler saglamaktır. Anket doldurmak,video izlemek sadece muzik dinlemek benim ihtiyacım olan parayı karşılamaz diyenlerin göz bebegi olabilecek bir uygulama

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Bitnami