Mobil Uygulama ile Para Kazanmak

Mobil Uygulama ile para kazanmak
Uygulama İndirerek Para Kazanmak

Günümüzde akkılı telefonların yaygın olmasından ötürü ticaretinin ve ihtiyaçların artması sebebiyle mobil uygulama sektörü ile muhteşem paralar kazanabilirsiniz,gerek mobil uygulama fikri üretip geliştirmeyi bilmediğiniz halde fason olarak verebilir. Gerek ise reklam izleyerek ve oyun oynarak para kazanmanız da mümkün.Bu yöntemler ile bütçenize ek gelir sağlamanız mümkün bu yöntemler kesinlikle legaldir. Cüzdanınızda biraz daha para olsaydı daha iyi olmaz mıydı? Kabul edelim, düzenli bir maaşınız olsa dahi, basit aylık ortalama 200 lira daha kazanmayı herkes çok ister. Kısa vadede kazanma olanagı sunar telefonunuzun akkılı olması tek şart düzenli bir işte çalışmıyor olsanız bile güzel paralar kazanmanız mümkün fakat şunuda belirtmek isterim bu uygulamalar size milyon dolarlar kazandırmayacaktır.Geçici süreligine iş bulana kadar okul bitene kadar bu uygulamalar sizlere harçlıgınızı verecektir.

Wild Wallet ile para kazanma

Bu uygulama ile video izleyip gerekli mobil uygulamaları telofonunuza indirerek para kazanabilirsiniz.Biriken paralarınızı PayPal hesabınıza aktarabilir veya Google Play Store hesabınızda çek olarak kullanabilirsiniz.
BrandFace ile para kazanma

Pek bilinen bir gelir modeli degildir,o yüzden daha fazla para kazanma şansınız vardır. Sonradan gelen kullanıcılara göre,bu yöntem ile kısa videolar çekerek markaların reklam yüzü olabilirsiniz uzun vadede akıl almaz paralar kazanmanız mümkün.

 

Bounty ile para kazanma

Boutny ile para kazanma yöntemi aslında gezmek ve fotograf çekmek gibi basit ve eglenceli bir yöntemdir.
Bu yöntem ile Bounty firmasının anlaştıgı ortak çalıştıgı şirketlere gizli müşteri olarak gidip fotograf çekerek para kazanmanız eglenceli ve mümkün,hesabınızda 30TL para birikince çekebiliyorsunuz.
WHAFF Rewards ile para kazanma

Bu yöntem Google Play Store İle Para Kazanma yöntemidir. Aslında çok bilindik bir yöntemdir ve çok güvenilirdir. Oyun Oynarak Para Kazanma yöntemidir. Eğlenceli dakikalar gecirebilir ve güzel paralar kazanmanız mümkündür.

 

GrabPoints

Bütün para kazanma imkanlarının bir arada olduğu bir uygulama arıyorsanız, GrabPoints tam size göre olabilir. GrabPoints üzerinden video izleyin, anketler doldurun, uygulamalar indirin veya isterseniz bazı servisleri deneyin ve her seferinde para kazanabilirsiniz,bu uygulama ile kazandıgınız paraları Google Play Store, iTunes, Steam kartları bu kartları paraya dönüştürmeniz mümkün.

AppTrailers

Şimdi ki uygulamamız reklam severleri pek ilgilendirecek bir uygulama degildir.Bu uygulama ile piyasaya sürülecek oyunların daha önceden spoiler’ini ve trailler’ini görerek puan vererek güzel paralar kazanmanız mümkün uygulamanın en güzel yanı ise bazı şeylerden herkesten önce haberdar oluyorsunuz bir uygulama çıkmadan önce ilk sizin haberiniz oluyor ve para kazanıyorsunuz.
Cash For Apps

Cash For Apps ile para kazanmanız ve o parayı güzel platformlarda degerlendirmeniz mümkün kazandıgınız paraları Starbuck,eBay,Target,Google Play Store gibi platformlarda degerlendirebilir dilerseniz nakit paraya dönüştürebilirsiniz. Bu uygulama siz yükledikçe size para kazandıran bi uygulama 300 puan 1$ eşittir.
Tapporo

Tapporo çevresi geniş olan insanların ve elinde güzel bir kitlesi olan insanların gözbebegidir. Bu uygulama ile sizin yönlendirmeniz ile kayıt olana herkese 0.60$ ve size 0.60$ vermektedir. Ayda 200 kişiyi kayıt ettirseniz 120$ yaklaşık 750TL para yapmaktadır. İster PayPal nakiti,Amazon kuponları,mobil aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitnami