İnstagram’dan Para Kazanmak

İnstagram dan para kazanmak

”Özgüvenim yok ya ben video felan çekemem ya” dediginizi duyar gibiyim komik veya trajedik videolar çekerek instagram’da kitle edinmeniz mümkün fakat bunun bir diger yöntemin bulunmakta o yöntem aslında bir çok twitler’ine güldügümüz ve ya bizi hüzünlendiren fenomenlerden birisi olabiliriz.

Öncelikle kesinlikle sahte bot warez yalan takipciler ile organik kitleye sahip olamaz ve para kazanamazsınız. Sadece kendinizi kandırmış olursunuz. Peki biz organik insanları nereden bulacağız dediginizi duyar gibiyim öncelikle bunun birden fazla yöntemi bulunmakta bu yöntemlerden birisi ilk aşamada karşılıklı takip yapıp 7500 kişiyi takip ettikten sonra çok yüksek ihtimal ile güzel içerikleriniz var ise 3500’ü dönmüş sizi takip etmiş olacaktır 1 hafta içerisinde 3500 kişiye ulaşmanız mümkün ve bundan sonra elinizdeki kitleyi sayfanıza bağlamanız gerekmektedir. İnsanları baglamanın en güzel yönü onlara özgün içerik sunmak ve onların ilgisini çekebilmek.

3500 takipçiye ulaştıktan sonra takip edileni sıfırlayıp sıfırladıktan sonra büyük +500bin organik sayfaları takip edip en güncel en yeni gönderilerinin altına sayfanız adına bir slogan bulup o slogan ile anlık ilk yorumu atarak günde 4 saat harcayarak 1500 takipçi edinmeniz mümkün bütçeniz var ise büyük sayfalara reklam vererek bu kitleyi daha kısa sürede yakalayabilir para ile para kazanmanız mümkün İnstagram’dan para kazanmak internette en rahat gelir modellerin birisidir.

Bir kitleyi yakaladığınız andan itibaren +50.000 takipçi ulaştıgınızda e-sigara, ayakabı, kolye, küpe, zayıflama ilacı, protein tozu, nargile, tişört reklamları yaparak post ve hikaye başı günlük paralar kazanabilirsiniz. Peki reklam vereni nereden bulacağız diye düşünüyorsanız. Onlar sizi bulurlar gerekli olan tek şey sadece kitle ve biyografi kısmına reklam iletişim için dm yazısını eklemenizdir. Belirli bir kitleye ulaştıktan sonra keşfet ve tavsiyelerden sayfanız günden güne kendi kendine artacaktır.

O takip ettiğiniz mizah sayfalarının sahipleri gerçekten sizden akıllı veya çevresi çok olan insanlar değiller inanmak başarmanın yarısıdır.
bir sosyal medya fenomeni olarak en güzel internetten para kazanma yöntemi diyebilirim sadece inanmanız ve azim ile çalışmanız gerekli güzel bir kitle edindikten sonra isterseniz günlük para isterseniz ajanslara sayfanızı kiraya vererek aylık ücret almanız mümkün belirli bir kitleye ulaştıgınız zaman size denk olan sayfalar ile karşılıklı reklam hikaye girerek kitlenize kitle katabilirsiniz.

İnstagram’dan Para Kazanmak İçin Ne Tür Sayfalar Açmalıyız?

*KOMEDİ-MİZAH SAYFASI
*AŞK-HÜZÜN SAYFASI
*MÜZİK PAYLAŞIM SAYFASI
*FİLM DİZİ REPLİGİ SAYFASI
*FUTBOL SAYFASI
*MODA-MAGAZİN SAYFASI

DİPNOT;KESİNLİKLE ÜNLÜ FAN SAYFASI AÇMAYINIZ.BİR GELİR SAGLAMASI İMKANSIZA YAKIN

Bir cevap yazın